top of page

Aktuální workshopy:

S energií na vysoké úrovni je všechno lepší

Kdy: Pondělí 24.10.2023 | 18:00 - 20:00

Kde: Avalon UH, Na splávku 516, Uherské Hradiště

Jednou z nejdůležitějších kvalit života je naše emocionální pohoda. Kvalita našeho života se totiž odvíjí od kvality emocí, které každý den zažíváme.

I kdybychom měli veškeré bohatství světa a každý den prožívali emoce strachu a hněvu, jaký by pak byl náš život? Asi si to dokážete představit. Naopak, pokud každý den prožíváme radost a nadšení, i když nemáme zrovna hory peněz, jaký život pak žijeme? Radostný a skvělý.

Bohužel většina z nás nedokáže své emoce úplně ovládat. Pokud chceme žít život plný radosti, je důležité mít emocionální sféru zvládnutou. To znamená nepodlehnout provokacím ze strany okolí, naučit se vnímat, měnit a tvořit emoce.

Umět se dostat do stavu, kdy se cítíme dobře a kdy jsme motivováni konat a řešit důležité záležitosti, je velmi užitečnou dovedností. Pokud se naučíme pracovat se sebou takto, můžeme získat z našeho života mnohem více.

Pokud jste zvědaví na to, jak se naučit pracovat se sebou, porozumět svému myšlení a lépe se cítit, připojte se k našemu workshopu. 

Workshop se zaměřuje na metody a strategie, jak lépe ovládat své myšlenky, uvědomovat si své emoce a efektivně s nimi pracovat. Naučíte se techniky pro zvládání stresu, uvolňování negativních emocí a zlepšení celkové pohody.

Umím lidi motivovat a nadchnout. K tomu, abychom život měnili k lepšímu, je zapotřebí práce a energie na každodenní úrovni, neuhnout z cesty, vycvičit si cílevědomost. Pochopit, že malými ústupky, kompenzacemi (ve formě pití, přejídání, workoholismu atd.), které nám krátkodobě dělají dobře, k vytouženému cíli rozhodně nedojdeme.

Reference účastníků:

Z workshopu "Jak tančit se svými strachy" s Nelou jsem byla velmi nadšená. Přijela jsem domů nabitá neskutečnou energií spolu s mnoha cennými postupy a informacemi, jak se sebou pracovat. Workshop určitě doporučuji všem, kdo stojí na místě nebo chtějí vědět jak pracovat se strachem v různých životních situacích. Díky moc, stálo to za to!

- Míša B.

Nelo, moc děkujeme. Bylo to inspirující, obohacující a úžasné. Všem, co se chtějí vydat na cestu za sebepoznáním, tak vřele doporučuji. Nejen moudra, ale hlavně energie, kterou s vámi Nela sdílí, je velkým motorem. Byl to krásný zážitek, na který budu dlouho vzpomínat.

Hana D. z Ostravy

Vrátila jsem se z víkendového pobytu ve velkých Karlovicích s Nelou a s Daliborem a srším energií! Hned ráno samozřejmě po ranním cvičení ke kterému jsem se zavázala, letělo ze skříně plno věcí, které jsem už leta neměla na sobě…a je mi skvěle! Odvezla jsem si z víkendu vyčištěnou hlavu, odvahu a motto: Jestli si myslíte že něco dokážete nebo nedokážete… tak obojí je pravda! Díky Nelo a Dalibore.

- Petra K. z Tábora

Nabídka workshopů pro firmy dle dohody:

JSme tvůrci svého života

„Život je tanec mezi tím, čeho se nejvíc bojíme a po čem nejvíc toužíme.“

 

Každý máme sny a touhy, které někde hluboko toužíme naplnit. Přes každodenní starosti na to však někdy zapomínáme. 

 

Naše způsoby myšlení ovlivňují to, jak fungujeme a jak se cítíme. To, vytváří celkový prožitek života uvnitř v nás. Takže zážitek našeho života a to, jak ho vytváříme máme totálně ve svých rukách.

 

Obsažená témata jsou:

Síla rozhodnutí, 4 jednoduchá pravidla o dělání rozhodnutí, Kvalitní a Bezpečné problémy, 2 primární strachy, Kruh problémů, Co dělat, když se objeví problém?, Práh kontroly, Vytvoření hybné síly, Vytvoření úspěchu, Co utváří naše chování?, Kde jsem, Kam chci jít, Limitující přesvědčení, Role oběti a jak se stát tvůrcem, 3 rozhodnutí, která tvarují náš život

 

Workshop je celodenní - 6h. 3h dopoledne, oběd, 3h odpoledne. 

Cena dohodou.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

6 Základních lidských potřeb

Každý člověk je jiný. Každý prožívá a interpretuje svět a svůj život jinak. Každý ale zažíváme stejné universální potřeby.

 

6 Základních lidských potřeb nám pomůže pochopit chování a přemýšlení sebe a druhých lidí. Zjistíme, jak žít vyrovnaný a naplněný život. Je to velice jednoduché a zábavné. Za každou akcí stojí jedna nebo více z lidských potřeb.

Délka workshopu - 2, 5h. 

Cena workshopu je 8 000Kč. 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Jak Využít svůj potenciál

Jsme schopni podvědomě vnímat, zpracovávat a obnovit velké množství informací (40 000 000 bitů dat za sekundu). Ovšem podvědomá mysl není kreativní. Funguje na zvycích, přehrává to, co se naučila (vzorce chování, které jsme odpozorovali v rodině, ve škole, v médiích, ...).

Oproti tomu vědomá mysl je kreativní, umožňuje nám uvědomovat si sebe, dělat rozhodnutí. Je pomalejší, zpracovává 40 bitů dat za sekundu. Většina z nás na vědomé úrovni vnímá pouze 1 - 5 % denní aktivity. Zbytek, tedy naprostá většina naší denní aktivity, je ovládán našimi starými vzorci. Mnoho z nich pracuje v náš neprospěch. 

Nabízím vám čas, který využijete k tomu, abyste skutečně zjistili, kdo jste, jaké mechanismy, vzorce a návyky ve vás pracují, co všechno formuje váš život. Nabízím vám program, ve kterém dojdete k širšímu poznání svého vnitřního světa a zjistíte, co by vás mohlo vést k většímu naplnění a radosti. Mnoho lidí je úspěšných v budování prostředí, které je činí šťastnými, ale je relativně vzácné, aby cítili hlubokou radost na každodenní úrovni. Samo uvědomění samozřejmě nestačí. Důležité je toto vědomí v sobě objevit, cítit, prožít a přetvořit jej. Přepsat vzorce do fyzické reality. 

Naučím vás, jak předejít vyhoření, zbytečné únavě a stresu, a to vše se odrazí v kvalitě práce vašich zaměstnanců i vás samotných.

Délka workshopu vychází na 4 - 6 hodin.¨

 

Cena dohodou.

Jste firma a nezamlouvá se Vám ani jeden z těchto workshopů? Nevadí. Máte téma, které Vás zajímá?

Velice ráda vymyslím a "ušiji" Vám workshop na míru. 

bottom of page