top of page

Lekce Herectví

Soukromě učím herectví již mnoho let, nyní však kombinuji prvky koučování s bohatými zkušenostmi z divadel a filmů. Pochopila jsem, jak skvěle můžu tyto dva světy propojit a touto kombinací dosahuji s mými klienty efektivního růstu a skvělých výsledků.

 

Cena dohodou. 

V případě jakýchkoli otázek se na mě neváhejte obrátit.

Lekce RÉTORIKY

Hledáte způsob, jak se zbavit trémy z vystupování na veřejnosti a zaujmout publikum? Máte pocit, že nevyslovujete všechna písmena dobře nebo že mluvíte moc potichu? Pak jsou lekce rétoriky právě pro vás!

Ráda vám pomohu zdokonalit vaše rétorické dovednosti.

Jak se říká: "Když otevřete pusu, sdělujete světu to, kdo doopravdy jste.

V mých lekcích se zaměříme na:

  • Jasnou a srozumitelnou komunikaci: Naučím vás, jak formulovat myšlenky a sdělovat je tak, aby jim publikum snadno porozumělo.

  • Prezentační dovednosti: Získáte tipy, jak zaujmout publikum a sebevědomě prezentovat své myšlenky ať už před malým, nebo velkým publikem.

  • Řeč těla a gestikulaci: Naučím vás, jak správně používat řeč těla a gestikulaci, abyste posílili svůj projev a působili přesvědčivěji.

  • Zvládání trémy: Pomohu vám překonat strach z vystupování na veřejnosti a naučím vás techniky, jak se s trémou vyrovnat.

Lekce rétoriky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zlepšit své komunikační dovednosti a posílit své sebevědomí.

Ať už se chystáte na pracovní prezentaci, pohovor v práci, nebo chcete jen tak zaujmout přátele na večírku, lekce rétoriky vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si svou první lekci!

 

Ceník:

1 sezení 1 500Kč (sezení trvá 1,5 hodiny) 

Balíček 6 sezení 8 000Kč

Reference:

V rámci své koučovací praxe  jsem cítila velkou potřebu zlepšit svůj mluvený projev, obzvláště pro potřeby přednáškové činnosti a školení. Mým dlouhodobým problémem byla dostatečná síla hlasu. Rétoriku jsem nikdy nestudovala, ale vždycky mi bylo jasné, jak důležité je, se svým hlasem a slovem dobře pracovat.  Absolvovala jsem půlroční kurz rétoriky s Nelou a jsem z toho nadšená. Naučila jsem se správně vyslovovat, pracovat se sílou hlasu, srozumitelností projevu, i to jak zaujmout publikum. Nela je určitě jedna z nejpovolanějších, už vzhledem ke své herecké dráze a zkušenostech z dabingu. Velmi jsem ocenila  její výborné  pedagogické schopnosti a vedení celého tréninku. Posun, který jsem udělala byl obrovský. Mohu potvrdit, že i lidé z mého okolí vnímají,  jak moc jsem svůj mluvený projev zlepšila. Nelo moc děkuji za skvělou průpravu, hodiny s tebou byly skvělé, moc jsem se naučila a ještě jsme zažili i spoustu zábavy.

- Ing. Eva Kubáčová – koučka, mentorka, daňová poradkyně

bottom of page