top of page

JSme tvůrci svého života

„Život je tanec mezi tím, čeho se nejvíc bojíme a po čem nejvíc toužíme.“

 

Každý máme sny a touhy, které někde hluboko toužíme naplnit. Přes každodenní starosti na to však někdy zapomínáme. 

 

Naše způsoby myšlení ovlivňují to, jak fungujeme a jak se cítíme. To, vytváří celkový prožitek života uvnitř v nás. Takže zážitek našeho života a to, jak ho vytváříme máme totálně ve svých rukách.

 

Obsažená témata jsou:

Síla rozhodnutí, 4 jednoduchá pravidla o dělání rozhodnutí, Kvalitní a Bezpečné problémy, 2 primární strachy, Kruh problémů, Co dělat, když se objeví problém?, Práh kontroly, Vytvoření hybné síly, Vytvoření úspěchu, Co utváří naše chování?, Kde jsem, Kam chci jít, Limitující přesvědčení, Role oběti a jak se stát tvůrcem, 3 rozhodnutí, která tvarují náš život

 

Workshop je celodenní - 6h. 3h dopoledne, oběd, 3h odpoledne. 

Cena workshopu je 25 000Kč.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

6 Základních lidských potřeb

Každý člověk je jiný. Každý prožívá a interpretuje svět a svůj život jinak. Každý ale zažíváme stejné universální potřeby.

 

6 Základních lidských potřeb nám pomůže pochopit chování a přemýšlení sebe a druhých lidí. Zjistíme, jak žít vyrovnaný a naplněný život. Je to velice jednoduché a zábavné. Za každou akcí stojí jedna nebo více z lidských potřeb.

Délka workshopu - 2, 5h. 

Cena workshopu je 8 000Kč. 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Jak Využít svůj potenciál

Jsme schopni podvědomě vnímat, zpracovávat a obnovit velké množství informací (40 000 000 bitů dat za sekundu). Ovšem podvědomá mysl není kreativní. Funguje na zvycích, přehrává to, co se naučila (vzorce chování, které jsme odpozorovali v rodině, ve škole, v médiích, ...).

Oproti tomu vědomá mysl je kreativní, umožňuje nám uvědomovat si sebe, dělat rozhodnutí. Je pomalejší, zpracovává 40 bitů dat za sekundu. Většina z nás na vědomé úrovni vnímá pouze 1 - 5 % denní aktivity. Zbytek, tedy naprostá většina naší denní aktivity, je ovládán našimi starými vzorci. Mnoho z nich pracuje v náš neprospěch. 

Nabízím vám čas, který využijete k tomu, abyste skutečně zjistili, kdo jste, jaké mechanismy, vzorce a návyky ve vás pracují, co všechno formuje váš život. Nabízím vám program, ve kterém dojdete k širšímu poznání svého vnitřního světa a zjistíte, co by vás mohlo vést k většímu naplnění a radosti. Mnoho lidí je úspěšných v budování prostředí, které je činí šťastnými, ale je relativně vzácné, aby cítili hlubokou radost na každodenní úrovni. Samo uvědomění samozřejmě nestačí. Důležité je toto vědomí v sobě objevit, cítit, prožít a přetvořit jej. Přepsat vzorce do fyzické reality. 

Naučím vás, jak předejít vyhoření, zbytečné únavě a stresu, a to vše se odrazí v kvalitě práce vašich zaměstnanců i vás samotných.

Délka workshopu vychází na 4 - 6 hodin.¨

 

Cena dohodou.

Jste firma a nezamlouvá se Vám ani jeden z těchto workshopů? Nevadí. Máte téma, které Vás zajímá? Velice ráda vymyslím a "ušiji" Vám workshop na míru. 

bottom of page